Mikołaj widziany przy ul. Dworcowej

 (link otworzy duże zdjęcie)
8 grudnia 2019 roku na tereny przy ulicy Dworcowej w Bobolicach przybył z dalekiej Laponii Mikołaj. Przy dźwiękach świątecznej muzyki spotykał się z licznie zgromadzonymi dziećmi i rozdawał prezenty. Mimo deszczowej pogody impreza się udała.
Podziękowania dla organizatorów, Na których pomoc zawsze można liczyć: Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza, Radni Rady Miejskiej w Bobolicach oraz Radnii Powiatu Koszalińskiego: Adamus Piotr, Orlikowski Krzysztof, Kosiński Grzegorz, Agnieszka Kurpiewska, Kamil Jesionowski, Franciszek Łobocki, Jarosław Bączkowski, Hubert Karwowski, Oleksiak Zbigniew, Marek Golas.
Jednocześnie dziękuję Państwu: Annie i Michałowi Szugalskim za pyszną kiełbaskę na ognisko, Państwu Jarzyńskim za drzewo, Państwu Danucie i Krzysztofowi Kądzielą za pieczywo,Państwu Piekarzewicz za pomoc merytoryczną i użyczenie prądu, Państwu Obarskim za wsparcie i pomoc w organizacji oraz Państwu Małgorzacie i Lechowi Stępień za przygotowanie paczek.

Oleksiak Zbigniew

Opublikowano: 10 grudnia 2019 12:01

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 210

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.