,,Twój pomysł na biznes” ostatnie dni na twoje zgłoszenie

 (link otworzy duże zdjęcie)

Do 31 marca br. czekamy na Państwa zgłoszenia w ramach  konkursu „Twój Pomysł na Biznes”. Swoje zgłoszenia mogą Państwo dostarczyć osobiście (do wyznaczonego punktu  nadawczego mieszczącego się w holu urzędu), drogą pocztową na adres: Urząd Miejskiej w Bobolicach ul. Ratuszowa 1 lub drogą elektroniczną na adres: dzialalnoscgospodarcza@bobolice.pl.

Konkurs „Twój Pomysł na Biznes” to inicjatywa burmistrza Bobolic Mieczysławy Brzozy promująca aktywne postawy i rozwój przedsiębiorczości w gminie Bobolice. Ideą tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim zaszczepienie w młodych ludziach myślenia biznesowego oraz udzielenie wsparcia osobom, które już posiadają konkretny pomysł na rozpoczęcie działalności, lecz brakuje im odpowiedniego zaplecza w postaci środków, lokalu, lub być może pewności siebie. Konkurs ma wspierać długofalowo przedsiębiorczość i realizowanie pomysłów na nową działalność gospodarczą lub nowy innowacyjny produkt już istniejącej firmy na rynku. Zadaniem uczestnika Konkursu jest napisanie biznesplanu dotyczącego własnego pomysłu na działalność gospodarczą w gminie Bobolice lub też jej rozwinięcie o nowy, innowacyjny pomysł (produkt, usługę). Zwycięzcą Konkursu zostaje uczestnik, który przedstawi najciekawszy, możliwy do realizacji biznesplan konkretnego przedsięwzięcia. Otrzyma on nagrodę pieniężna w wysokości 10.000,00 zł na realizację planowanego przedsięwzięcia. Konkurs rozpoczyna się 01 lutego 2020 r. i trwa do 31.03.2020 r. Ogłoszenie wyników 30.04.2020 r.
Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej: www.bobolice.pl. Zapraszamy do udziału.

Opublikowano: 31 marca 2020 11:01

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Załączniki:

,,Twój pomysł na biznes” Regulamin [35.71 KB]

Karta Zgłoszenia [334.12 KB]

Biznesplan [344.19 KB]

Wyświetleń: 1365

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.