Bezpieczne ferie 2020”

 (link otworzy duże zdjęcie)

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Bobolicach przeprowadzili na terenie gminy Bobolice cztery prelekcje na temat bezpieczeństwa pt. „Bezpieczne ferie 2020”. Zajęcia były prowadzone w : SP Kurowo , "OREW" Bobolice, Przedszkole w Bobolicach przy ul. Pionierów oraz SP Bobolice przy ul. Głowackiego w Bobolicach. Podczas spotkań Strażnicy Miejscy omawiali zagadnienia dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku oraz zagrożenia z jakimi możemy się zetknąć przebywając w mieszaniu.
Dlatego życzymy wszystkim uczniom małym i tym dużym aby wypoczęci, cali i zdrowi bezpiecznie wrócili do kontynuowania swojej nauki zaraz po feriach😍.

Opublikowano: 12 lutego 2020 13:11

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 218

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.