Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny dla Kajtusia oraz Dni Zdrowego Stylu Życia

 (link otworzy duże zdjęcie)
Pomaganie jest naprawdę proste - serdecznie zapraszamy nie tylko nie tylko Mieszkańców Gminy Bobolice do udziału w akcji charytatywnej, której celem będzie zbiórka środków finansowych, które zostaną przekazane na ratowanie życia małego Kajtka. Wszelkie datki zebrane tego dnia zostaną przekazane bezpośrednie na konto Kajtusia.

W imieniu Radnego Rady Powiatu Krzysztofa Orlikowskiego, Radnego Rady Miejskiej w Bobolicach Piotra Adamusa, Gmina Bobolice wraz z sołectwami gminy Bobolice, Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach, Starostwa Powiatowego w Koszalinie serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny dla Kajtusia w Bobolicach. W programie wiele atrakcji nie tylko dla dzieci: zamki dmuchańce, animatorzy zabaw, wata cukrowa, popcorn, grill, grochówka i wiele innych.Tego dnia podczas pikniku będzie również można oddać krew w mobilnym centrum krwiodawstwa. Podczas pikniku zapraszamy do namiotów powiatu koszalińskiego do udziału w zaplanowanych Dniach Zdrowego Stylu Życia.
Miejsce realizacji: ul. Szkolna 1, boisko sportowe przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach. Godziny: 11:00-15:00
Podczas wydarzenia odbywać się będzie promocja realizowanego przez powiat projektu pn.”Wiem, badam się, zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”.

Wśród atrakcji m.in.:
WARSZTATY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA, a w nim pokazy kulinarne, degustacja i konsultacje dietetyczne (pomiar masy i składu ciała); zapisy na bezpłatne badania kolonoskopii. Priorytetowym celem pokazów jest podniesienie świadomości uczestników jak ważne jest spożywanie codziennie odpowiednich porcji owoców, warzyw, soków itp. Dodatkowo w namiocie i na wolnym powietrzu przeprowadzone zostaną gry i animacje z poczęstunkiem i nagrodami dla osób uczestniczących w warsztatach.
STOISKO REKRUTACYJNE PODCZAS WYDARZEŃ PLENEROWYCH, a w nim konsultacje dietetyczne (pomiar masy i składu ciała), zdrowa przekąska, punkt informacyjny o realizowanym projekcie, zapisy na badania bezpłatne kolonoskopii, konsultacje dot. chorób nowotworowych – rak jelita grubego.

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano: 22 sierpnia 2020 11:56

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 473

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.