Zapraszamy do głosowania w Ramach projektu „ Pod Biało – czerwoną”

 (link otworzy duże zdjęcie)

Drodzy Mieszkańcy gminy Bobolice, w ramach projektu „Pod Biało – czerwoną”, mamy szansę otrzymać maszt i flagę, które zostaną zamontowane na stadionie Miejskim w Bobolicach. Wystarczy wziąć udział i oddać swój głos!
Potrzebujemy tylko 100 głosów, ale im więcej tym lepiej. Kancelaria Premiera sfinansuje zakup masztów i flag dla każdej gminy w Polsce, której mieszkańcy przyłączą się do akcji.
Projekt „Pod Biało – czerwoną” ma na celu uczczenie 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej, jej bohaterów oraz triumfatorów. Jego zadaniem jest również integracja lokalnych i ponadlokalnych społeczności w duchu tradycji, jedności oraz nowoczesnego patriotyzmu.
Zachęcamy wszystkich Mieszkańców do oddania głosu na gminę Bobolice poprzez wypełnienie krótkiej ankiety.
Głos można oddać wchodząc na stronę: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/ a następnie w zakładkę ODDAJ GŁOS. Głosowanie trwa do 11.11.2020 r.


Głosowanie trwa do 11.11.2020 r.

Opublikowano: 11 listopada 2020 10:12

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 274

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.