Zmiana rozporządzenia w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Koszalinie informuje, iż z dniem 27 lutego 2018 r. wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń (Dz. U. z 2018 r. poz.360).

Jednocześnie Powiatowy Lekarz Weterynarii w Koszalinie informuje, że niezastosowanie się do nakazów i zakazów powyższego rozporządzenia skutkować będzie nałożeniem kar pieniężnych w wysokości od 0,1 do dwukrotności kwoty przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego w gospodarce narodowej za rok poprzedzający, zgodnie z art. 85 aa ust. 1 pkt.22 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o ochronie zdrowia zwierząt i zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt (tekst Jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 1855 z późniejszymi zmianami).

Opublikowano: 20 lutego 2018 14:54

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI [264.67 KB]

Wyświetleń: 300

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.