INFORMACJA - Firma CentrEdu zamierza zorganizować bezpłatne kursy języka niemieckiego i komuterowe

 (link otworzy duże zdjęcie)
Firma CentrEdu zamierza zorganizować bezpłatne kursy języka niemieckiego i komputerowy refundowane z środków Unii Europejskiej. Oferta skierowana jest dla osób powyżej 25 roku życia, posiadających wykształcenie nie wyższe niż średnie, zamieszkujących gminę Bobolice.
Aktualnie organizowane są grupy na kurs języka niemieckiego (grupa min. 12 osób, zajęcia na poziomie A1 oraz A2) oraz komputerowy(grupa min. 10 osób, zajęcia na poziomie podstawowym i rozszerzonym). Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów, gwarantowane są wszelkie pomoce naukowe - podręczniki, zeszyt, długopis, na kursie komputerowym zapewnia się laptopy do nauki.
Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi materiałami.

Opublikowano: 27 lipca 2018 12:00

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 281

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.