Zapraszamy na spotkanie animacyjne w sprawie MIKRODOTACJI 2019

 (link otworzy duże zdjęcie)

W imieniu Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zapraszamy przedstawicieli grup nieformalnych na spotkanie animacyjne, którego głównym celem jest zwiększenie ilości inicjatyw oddolnych, wzrost liczby obywateli angażujących się w działania organizacji pozarządowych i inicjatywy lokalne oraz wzmocnienie potencjału III sektora.W ramach którego będzie można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na realizację wybranych inicjatyw przez Państwa. Kwota dofinansowania 5000,00 zł. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli grup nieformalnych również sołtysów i przedstawicieli rad soleckich.

W partnerstwie z Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizujemy projekt MIKRODOTACJE 2018 w ramach środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, który potrwa do 31 grudnia 2019 roku. W konkursie 2019 do rozdysponowania jest 56 mikrodotacji w łącznej kwocie 270 tys. zł.

Projekt skierowany jest do:
☑️ młodych organizacji pozarządowych
☑️ grup samopomocowych
☑️ grup nieformalnych

Oferujemy:
➡️ mikrogranty w kwocie do 5.000zł, wsparcie animacyjne na terenie powiatów: wałeckiego, szczecineckiego, świdwińskiego, łobeskiego i drawskiego – Operator: Fundacja Nauka dla Środowiska
➡️ wsparcie animacyjne na terenie powiatów: białogardzkiego, kołobrzeskiego, koszalińskiego, sławieńskiego i Miasta Koszalina – Operator: Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu grantowego zamieszczane będą na stronach: www.ndsfund.org www.mikrodotacje-mil.karrsa.pl oraz www.karrsa.eu

Miejsce spotkania:
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
Plac Zwycięstwa 5
76-020 Bobolice
Spotkanie poprowadzi animatorka
Magdalena Osipowicz
tel.: 505 142 214, e-mail: m.osipowicz@karrsa.pl

Opublikowano: 07 lutego 2019 11:50

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 238

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.