WAŻNY KOMUNIKAT dla Rolników - ankieta do 28.10.2019

 (link otworzy duże zdjęcie)

DRODZY ROLNICY

W związku z zamiarem przystąpienia Gminy Bobolice do programu: ”Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej niezbędnym jest złożenie przez Gminę wniosku o bezzwrotną formę dofinansowania. Koniecznym wymogiem wniosku jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów rolniczych, jakie będą utylizowane na terenie Gminy Bobolice. W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety i niezwłoczne dostarczenie jej do Urzędu Miejskiego w Bobolicach przy ul. Ratuszowej 1. Termin dostarczenia ankiet do 28.10.2019 r.

O szczegółowych zasadach, terminach oraz miejscu dostarczania przez Państwa odpadów będziemy informować po zakończeniu inwentaryzacji i otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu środków przez NFOŚiGW.

Ankiety dostępne są w Urzędzie Miejskim w Bobolicach, w pokoju nr 15A (II piętro) lub do pobrania poniżej.

Opublikowano: 16 października 2019 08:41

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

ankieta_folia_bobolice.docx [17.4 KB]

Wyświetleń: 818

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.