MGOPS poszukuje WOLONTARIUSZY

 (link otworzy duże zdjęcie)
Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej wywołanej wirusem SARS-CoV-2 i związanymi z tym ograniczeniami aktywności poza miejscem swego zamieszkania osób starszych i niepełnosprawnych pozbawionych pomocy najbliższej rodziny Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobolicach poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy osobom tego potrzebującym. Pomoc będzie polegać przede wszystkim na dokonaniu niezbędnych zakupów artykułów spożywczych i środków czystości oraz zaopatrywaniu w leki. Osoby zdrowe, z zachowaniem zaleceń sanitarno- epidemiologicznych, mogą pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej gminy.
Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami socjalnymi Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach:
Tel. stacjonarny: 94 318 7595 lub 94 318 7713
Tel. komórkowy: 534 883 723
Prosimy o wsparcie, z góry dziękujemy za pomoc!

Kierownik
MGOPS w Bobolicach


Opublikowano: 19 marca 2020 12:59

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 128

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.