WAŻNY KOMUNIKAT MGOPS

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

Szanowni Państwo,

 

w związku z aktualnie panującą sytuacją, związaną z rozpowszechnianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 od dnia 25.03.2020 r. do odwołania w siedzibie Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach każdego dnia w godz. 7:00 – 19:00 pełniony jest dyżur telefoniczny przez pracowników ośrodka pod numerem telefonu 94 3187595 w celu udzielania niezbędnych informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym.

 

Jednocześnie informujemy, że została także uruchomiona platforma informacyjna: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacych.

 


 

Jolanta Stępień

 

Kierownik MGOPS

Drodzy Mieszkańcy,
W związku z koniecznością podjęcia działań związanych z rozpowszechnianiem się koronawirusa COVID-19,a co za tym idzie z koniecznością odizolowania osób, które potencjalnie mogą być nim zarażone, uprzejmie informuje, że uruchomiono platformę https://www.gov.pl/web/koronowirus-pomoc-dla-potrzebujacych przeznaczoną dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informację na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej.

        Kierownik
MGOPS w Bobolicach

Opublikowano: 25 marca 2020 13:01

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 260

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.