„Ciemna strona uzależnienia – jasna strona mocy życia bez nałogu”

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy do udziału w profilaktycznym konkursie plastycznym pt. „Ciemna strona uzależnienia – jasna strona mocy życia bez nałogu”, szczegóły w załączonym regulaminie.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Gminy Bobolice. Prace oceniane będą w trzech kategoriach:

kat. A - 0 – IV,

kat. B - V – VIII,

kat. C- powyżej 16 r. ż.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przygotowanie plakatu, rysunku, obrazu lub innej wybranej dziedziny plastycznej, związanej z profilaktyką uzależnień od substancji psychoaktywnych, w tym alkoholu, narkotyków, dopalaczy, itp.  Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną na papierze lub na innym tradycyjnym, format A3. Każdej pracy plastycznej powinno towarzyszyć hasło z zakresu profilaktyki uzależnień nawiązujące do treści pracy. Zadaniem uczestników konkursu jest pokazanie tego jak destrukcyjnie uzależnienia mogą wpływać na ludzi lub jak bogate, ciekawe i inspirujące może być życie ludzi bez sięgania po środki zmieniające świadomość.

Prosimy o przekazanie prac w terminie do dnia 10.09.2020 r. do Miejsko – Gminnego Ośrodka  Pomocy Społecznej w Bobolicach, ul. Jedności Narodowej 13. Ocena prac zostanie dokonana przez Komisję konkursową w terminie do dnia 20.09 2020 r. Wynik zostanie ogłoszony dnia 25.09.2020 r. na stronie internetowej organizatora. W każdej kategorii zostanie przyznana nagroda rzeczowa.

Zapraszamy J

 

Jolanta Stępień

Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach

Opublikowano: 01 września 2020 10:47

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Zarządzenie [15.36 MB]

Wyświetleń: 410

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.