Polska Fundacja Przedsiebiorczości zaprasza Przedsiebiorców na szkolenia

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców do możliwości skorzystania ze szkoleń dotyczących: Zmiany w zasadach prowadzenia ewidencji VAT od 1 października 2020 - nowy JPK_VAT.

Szkolenia i wsparcie doradcze oferowane jest wszystkim klientom z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw bezpłatnie, w ramach realizacji Programów Finansowych Fundacji.

W celu zapisania się na szkolenie, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (https://www.pfp.com.pl/). Rejestracja na webinarium jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza. Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Opublikowano: 11 września 2020 09:02

Kategoria: Komunikaty

Zdjęcia:

Wyświetleń: 57

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.