„WOLNA OJCZYZNA” KONKURS PLASTYCZNY

 (link otworzy duże zdjęcie)
Z okazji wyjątkowej rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę Filia Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach ogłasza konkurs plastyczny pn. „Wolna Ojczyzna”.
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną związaną z Niepodległą Polską, wydarzeniami historycznymi, które miały znaczenie w procesie odzyskiwania Niepodległości przez Polskę. Następnie gotową pracę należy przesłać na adres Dargiń 47, 76-020 Bobolice lub dostarczyć osobiście w terminie do 8 czerwca 2018 r.
Rozwiązanie konkursu i wyłonienie zwycięzców nastąpi 11 czerwca 2018, a prace konkursowe będzie można obejrzeć na Filii w Dargini w czerwcu b.r.
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięciu udziału w konkursie.

Opublikowano: 08 maja 2018 13:28

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 222

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.