OGŁOSZENIE MGOPS

 (link otworzy duże zdjęcie)
Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, iż Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobolicach już od dnia 27 kwietnia 2020 r. pracuje w pełnym zakresie z zachowaniem i zapewnieniem zasad bezpieczeństwa. Z dniem 27 kwietnia br. został ponownie uruchomiony punkt przyjmowania Klientów, którzy korzystają z niego po wcześniejszym umówionym kontakcie telefonicznym z pracownikiem ośrodka. Osoby umówione do Punktu w ramach zachowania zasad bezpieczeństwa muszą posiadać maseczki/ okrycia twarzy i nosa oraz rękawiczki. W punkcie jest do dyspozycji płyn do dezynfekcji rąk.
Pragnę przypomnieć, iż wszystkie sprawy kierowane do ośrodka załatwiane są do odwołania poprzez:
1) drogę elektroniczną e-mailem lub telefoniczną
2) osobiście, po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem rozpatrującym daną sprawę
Wszystkie sprawy załatwiane są na bieżąco, zgodnie z kodeksem postępowania administracyjnego (o ile przepisy szczególne nie stanowią inaczej).
Szanowni Państwo, w związku z okresem zasiłkowym i przewidywanym zwiększeniem osób składających wnioski, w szczególności zasiłki rodzinne, świadczenia wychowawcze, dobry start, fundusz alimentacyjny proszę o wypełnianie wniosków w domu. Zależy nam na Państwa komforcie i zmniejszeniu czasu oczekiwania na przyjęcie. W związku z obecną sytuacją przyjmujemy tylko w miejscu wydzielonym, osoby oczekujące proszone są o przebywanie poza punktem przyjmowania Klientów. Przepraszam za warunki, proszę o wyrozumiałość.
Zapraszam do składania wniosków w formie elektronicznej, skróci to na pewno czas składania wniosku i ograniczy kolejki.
Przyjmowanie Klientów (zasiłki rodzinne, świadczenia wychowawcze, dobry start, fundusz alimentacyjny) odbywa się codziennie w godz. 08.00 do 12.00. Istnieje możliwość umówienia się telefonicznie, w drodze wyjątku, w innych godzinach.
Od 30 lipca 2020 r istnieje możliwość pozostawiania wniosków wraz z załącznikami, w zaklejonej kopercie lub spięte w 1 dokument, do skrzynki podawczej, która znajduje się w holu budynku. W przypadku gdy wniosek będzie niekompletny pracownik ośrodka skontaktuje się z Państwem w celu uzupełnienia wniosku.

Jolanta Stępień
Kierownik
MGOPS w Bobolicach


Opublikowano: 04 sierpnia 2020 08:56

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 101

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.