Przydatne dla przedsiębiorców

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcąc wspomóc w zaistniałej sytuacji spowodowanej stanem epidemii COVID-19, udostępniamy opracowany materiał informacyjny dotyczący zagadnień prawnych i księgowych, które dedykowane są dla wszystkich mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Dostęp do prezentacji jest darmowy. Poniżej dostępne aspekty. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi prezentacjami (https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-doradztwo/szkolenia-zdalne-prezentacje):
• Tarcza antykryzysowa część I: Wakacje składkowe ZUS i pożyczka z Powiatowego Urzędu Pracy dla mikroprzedsiębiorców;
• Tarcza antykryzysowa część II: Wybrane zmiany w podatkach i terminach,
• Tarcza antykryzysowa część III: Dofinansowanie wynagrodzeń w związku z pandemią COVID-19;
• Tarcza antykryzysowa część IV: Wybrane aspekty Prawa pracy, w związku z pandemią COVID-19;
• Tarcza antykryzysowa część V: Praca zdalna – najważniejsze zasady;
• Tarcza antykryzysowa część VI: Umowy prawne w dobie pandemii COVID-19;

Celem organizowanych przez Fundację szkoleń jest połączenie praktyki z doświadczeniem i teorią. Oferta szkoleniowa obejmuje podstawowe aspekty działalności przedsiębiorstwa, a zakres tematyczny jest przystosowany do specyfiki i konkretnych potrzeb małych i średnich firm. Szkolenia prowadzą sprawdzeni, doświadczeni polscy oraz (w razie potrzeb) zagraniczni specjaliści - praktycy oraz przedsiębiorcy. Szczególny nacisk położony jest na warsztatowe i aktywizujące formy i metody treningu. Poprzez omawianie wybranych przykładów uczestnicy szkoleń przyswajają umiejętności i pozyskują niezbędne narzędzia do zastosowania w codziennej praktyce. W ofercie szkoleniowej Fundacji można znaleźć m.in. szkolenia w zakresie przygotowania biznes planu, planowania finansów firmy, przepływów pieniężnych, zarządzanie finansami, zasobami ludzkimi, procesem sprzedaży, marketingu, programów pomocowych Unii Europejskiej czy też aspektów prawnych działalności - prawa pracy, prawa podatkowego, działalności gospodarczej.

https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-dorad…/aktualne-szkolenia
- oferta szkoleń Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
https://www.pfp.com.pl/…/ogolne-warunki-organizacyjne-szkol…
-Instrukcja do obsługi platformy szkoleniowej. Po każdym szkoleniu należy pobrać Certyfikat.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie: https://www.pfp.com.pl/szkolenia-i-doradztwo

Opublikowano: 08 września 2020 11:46

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 78

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.