Już działa...

 (link otworzy duże zdjęcie)
Od sierpnia br. przy ul. Dworcowej działa profesjonalny system monitorujący teren placu rekreacyjnego znajdującego się przy ul. Dworcowej (obok hali CESiR). Kamery w tym miejscu zostały zamontowane by dbać nie tylko o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów ale również mają ułatwić dozór już istniejącej w tym miejscu infrastruktury: skateparku, placu zabaw i siłowni zewnętrznej oraz drewnianych domków, które wykorzystywane są podczas imprez gminnych. Obraz z kamer o tak wysokiej jakości pozwoli na identyfikację osób, które korzystają z istniejącej infrastruktury niezgodnie z jej przeznaczeniem.

Wszelkie informacje dotyczące zapisu elektronicznego z kamer przy ulicy Dworcowej są dostępne w kasie hali Widowiskowo – Sportowej w Bobolicach ul. Głowackiego 7 b - c.

Opublikowano: 14 września 2017 16:33

Kategoria: Ważne dla Boboliczan

Zdjęcia:

Wyświetleń: 755

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.