Nowość w Karcie Dużej Rodziny

 (link otworzy duże zdjęcie)
W dniu 1 stycznia 2019 r. w życie wejdzie zmiana w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny . Od tego dnia o przyznanie Karty Dużej Rodziny będą mogli ubiegać się nie tylko członkowie rodzin, w których w chwili składania wniosku co najmniej troje dzieci spełnia warunki ustawy, ale również rodzice i małżonkowie rodziców, którzy mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci, bez względu na wiek tych dzieci w chwili składania wniosku.
Jednocześnie informuję, że wnioski można składać w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach w pokoju nr 1 w godz od 8.00 do 12.00 lub w formie elektronicznej za pośrednictwem portalu Emp@tia.

Opublikowano: 03 stycznia 2019 13:17

Kategoria: Ważne dla Boboliczan

Wyświetleń: 340

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.