Sport: Piłka nożna

Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego w ramach XVII Ogólnopolskiego Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku dla chłopców U12.

24 października 2016 od: 15:00 do 18:00
Pocztowa 15, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

W poniedziałek 24 października 2016r. o godz. 15.00 na boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbędą się że Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego w ramach XVII Ogólnopolskiego Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku dla chłopców U12.

W zawodach weźmie udział jeden zespół Olimpii ( rocznik 2005/2006) - zbiórka wyznaczonych zawodników o godz. 14.30.

Przypominamy, że należy posiadać ważną legitymację szkolną, aktualne badania lekarskie lub pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach, obuwie piłkarskie, ochraniacze oraz kanapki i napój niegazowany.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice-sponsor Grupa Energa, a koordynatorem rozgrywek Powiatu Koszalińskiego prezes Klubu Henryk Kowalski kontakt 604 138 872.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.