Kultura: Wystawa

Zaproszenie na wystawę archeologiczną „PRZESZŁOŚĆ SIĘ NIE SKOŃCZYŁA, LECZ NADAL JEST OBECNA WŚRÓD NAS"

2016-10-24 - 2016-11-30
Zwycięstwa 5, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Muzeum Regionalne w Bobolicach

Muzeum Regionalne w Bobolicach i Instytut Prahistorii UAM w Poznaniu oraz współorganizatorzy serdecznie zapraszają na wystawę archeologiczną „PRZESZŁOŚĆ SIĘ NIE SKOŃCZYŁA, LECZ NADAL JEST OBECNA WŚRÓD NAS. Dziedzictwo archeologiczne rejonu Bobolic”, która będzie prezentowana w Muzeum Regionalnym w Bobolicach w okresie od 24 października do 30 listopada 2016 r.

Wystawa jest organizowana przez Instytut Prahistorii UAM w ramach projektu NEARCH. Jej celem jest zaprezentowanie wyników dwuletniego projektu badawczego, realizowanego przez nasz Instytut w rejonie Bobolic, jak również szersze zagadnienia ochrony, zarządzania i popularyzacji dziedzictwa archeologicznego.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.