Sport

Rozgrywki Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2016 w Getbola o Puchar Burmistrza.

16 listopada 2016 od: 16:00 do 18:30
ul. Pocztowa 15, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Boisko przy ul.Pocztowej 15

W środę 16 listopada 2016r. w bobolickiej hali, odbędą się ostatnie turnieje w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2016 w Getbola o Puchar Burmistrza.

Od godz. 16.00 rywalizować będą najmłodsi zawodnicy w kategorii Skrzacik (rocznik 2011 i młodsi),
a od godz. 17.00 do gry przystąpią Skrzaty (rocznik 2010), Żaczki (rocznik 2009) i Żaki (rocznik 2008).

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii. Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.
Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice – sponsor Grupa Energa, a współorganizatorem ZZ LZS w Szczecinie i Gmina Bobolice.
Przypominamy, że wyniki poszczególnych turniejów zaliczane są do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza. Uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się 17 grudnia br. podczas Gali Sportu i Głównych Obchodów Jubileuszu 20lecia UKS Olimpia Bobolice.
Terminarz i wyniki są zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org

Zdjęcia:

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.