Spotkania: impreza tylko dla dorosłych

4 marca w hali w Bobolicach - bezpłatne badania profilaktyczne

04 marca 2017 od: 09:00 do 14:00
Głowckiego 7 b - c, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Hala CESiR przy Gimnazjum im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Bobolicach

4 marca w hali w Bobolicach - bezpłatne badania profilaktyczne

Badania profilaktyczne pełnią bardzo ważną funkcję. Pozwalają na wczesne wykrycie zagrożenia i podjęcie odpowiedniego leczenia, co często daje 100% szans na całkowite wyleczenie.

Zdrowie jest jedną z największych wartości i taką postawę realizuje powiat koszaliński, zachęcając Mieszkańców do uczestnictwa w spotkaniach należących do cyklu profilaktyki nowotworowej – KAMPANII ONKOLOGICZNEJ.
Przypominamy iż bezpłatne badania – markery nowotworowe (tylko pobór krwi) kierowane są do:

  • mężczyzn po 35 roku życia z zakresu nowotworu gruczołu krokowego (PSA Całkowity),
  • osób po 40 roku życia z zakresu nowotworu jelita grubego CEA; CA 19.9 (GI-MA)

Uczestników spotkania zachęcano również do zbadania poziomu dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu, przy użyciu profesjonalnego urządzenia - smokolizer, a także do zapoznania się z działaniami informacyjno – promocyjnymi, realizowanymi w ramach projektu, które prezentowane (wyświetlane) były na ekranach.

Organizatorzy wydarzenia zadbali o obecność profesjonalnych animatorów, którzy przygotowali liczne atrakcje dla dzieci m. in.: dmuchane zamki, trampoliny, miasteczko samochodowe, gry tradycyjne (chińczyk, warcaby), klockolandia, malowanie twarzy, skręcanie baloników, zabawy plastyczne i wiele innych. Niezmiennym zainteresowaniem i sympatią najmłodszych cieszył się występ muzyczny i taneczny bohaterki bajki Disneya – Elzy (Kraina Lodu).

Na osoby, które tego dnia uczestniczyły w spotkaniu  i skorzystały z oferty badań, czekał ciepły posiłek.

Zadbaj o swoje zdrowie i dołącz do nas! Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zdrowie.powiat.koszalin.pl lub pod numerem telefonu: 94 714 01 75.  ZAPRASZAMY!

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.