Sport: Piłka nożna

II runda w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza.

20 marca 2017 od: 16:00 do 18:00
ul. Głowackiego 7 b - c, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Hala CESiR

W poniedziałek 20 marca 2017r w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego, odbędzie się II runda w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza.

Od godziny 16.00 do gry przystąpią zawodnicy z najmłodszych kategorii Żak ( rocznik 2008/2009), Skrzat ( rocz. 2010/2011) i Skrzacik (rocz. 2012 i mł.).

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii.

Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Przypominamy, że wyniki poszczególnych turniejów zaliczane są do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza. Uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród planowane jest podczas Gali Sportu w grudniu 2017r.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem ZZ LZS w Szczecinie i Gmina Bobolice.

Głównym celem rozgrywek jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację Getbola, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego i zasad fair-play oraz zagospodarowanie nowoczesnej bazy sportowej w Bobolicach.

Terminarz i wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org oraz na portalu www.facebook.com/olimpia.bobolice

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.