Sport: Piłka nożna

Rozgrywki Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

05 lutego 2018 od: 16:00 do 18:00
ul. Głowackiego 7 b - c, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Hala CESiR

W poniedziałek 5 lutego 2018r. w Bobolicach w hali CESiR przy ul. Głowackiego zainaugurowane zostaną rozgrywki Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Od godziny 16.00 do gry przystąpią zawodnicy z najmłodszych kategorii od godziny 16.00 Skrzacik (rocz. 2013 i mł.), a od godz. 17.00 Skrzat ( rocz. 2011/2012).

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii. Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

W tym roku zorganizowanych zostanie dziewięć turniejów. Wyniki poszczególnych zawodów będą zaliczane do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza. Uroczyste wręczenie nagród planowane jest podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice.
Głównym celem rozgrywek jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację Getbola, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego i zasad fair-play, zagospodarowanie nowoczesnej bazy sportowej w Bobolicach oraz uczczenie rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Terminarz i wyniki będą zamieszczane na stronie internetowej www.olimpia.bobolice.org

Zawody, będą się odbywały w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.