Festyny, pikniki: Sportowe, Integracyjne, Letnie, Parafialne, Rodzinne, impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza otwarta

Parafiada

01 lipca 2018 od: 13:00 do 20:00
ul. Kościelna 1, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Plac Parafialny przy Kościele pw. WNMP w Bobolicach

Rada Parafialna wraz z Miejsko - Gminnym Ośrodkem Kultruy w Bobolciach oraz Partnerami serdecznie zaprasza w dniu 01.07.2018 r. ul. Kościelna 1 (plac parafialny) wszystkich turystów i mieszkańców na 20 Bobolicką Parafiadę. W programie: występy artystyczne, konkursy, loterie fantowe, zawody strzeleckie i stoiska z potrawami kuchni polskiej. Dochód z parafiady przeznaczony będzie w tym roku na remont kościoła pw. NMP w Bobolicach oraz na dokończenie remontu okien w kościele filialnym pw.M.B.Szkaplerznej w Poroście.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.