Sport: Piłka nożna

Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice i Benefis 40-lecia działalności trenerskiej Henryka Kowalskiego!

14 grudnia 2019 od: 11:00 do 13:00
ul. Głowackiego 7 b - c, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Hala CESiR Bobolice

W sobotę14 grudnia 2019r. od godz. 11.00 w Bobolicach w hali CESiR ul. Głowackiego 7, odbędzie się Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice.
W ramach tegorocznej Gali obok tradycyjnych gier, zabaw i wyróżnień dla dzieci, odbędzie się min. występ Freestyle Dominika Kokoszko oraz benefis 40-lecia działalności trenerskiej Henryka Kowalskiego, a w nim Piłkarski Turniej Pokoleń.
W turnieju będą mogli wziąć udział wychowankowie trenera Henryka Kowalskiego w wieku +16 lat. Zgłoszenia imienne zespołów ( na boisku 5+1) należy składać do dnia 7 grudnia 2019r. pocztą email : olimpia-bobolice@wp.pl lub tel. 604 138 872.
Natomiast od godz. 20.00 w Gospodzie Wiejskiej, będzie miał miejsce koncert zespołu Tramp Key.

Zapraszamy wszystkich chętnych : zawodników Olimpii wraz z rodzicami i najbliższymi oraz członków, wychowanków i sympatyków Klubu, a szczególnie wychowanków trenera Henryka Kowalskiego.

Mile widziany strój sportowy i aktywny udział we wspólnej zabawie.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem hali wszystkich uczestników obowiązuje obuwie na jasnym spodzie!

Program minutowy :
- godz. 11.00 do 13.30 min.: gry i zabawy ruchowe, mini mecze piłkarskie Rodzice kontra Dzieci, wyróżnienia i nagrody (za Plebiscyt na Najlepszego Sportowca w 2019r., za najlepszą frekwencję na treningach i zawodach itp.),
- godz. 14.00 do 18.00 Piłkarski Turniej Pokoleń wychowanków trenera Henryka Kowalskiego
- godz. 20.00 - koncert zespołu Tramp Key „40 lat Minęło” w Gospodzie Wiejskiej.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.