Sport: Piłka nożna

Rozgrywki ligowe Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecnie „Pierwsza piłka”.

29 września 2019 od: 11:00 do 13:00
Pocztowa 15, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Boisko ORLIK przy ul. Pocztowej 15

W niedzielę 29 września 2019r. zespół Żaków ( rocznik 2011/2012) UKS Olimpia Bobolice bierze udział w turnieju w ramach rozgrywek ligowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecnie „Pierwsza piłka”.

Zawody zostaną rozegrane w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul.Pocztowe15 od godz. 11.00. Zbiórka wyznaczonych zawodników o godz. 10.15.

Organizatorem zawodów jest UKS Olimpia Bobolice, a osobą odpowiedzialną trener Dawid Olearczyk.

Przypominamy, że należy posiadać ważną legitymację szkolną, aktualne badania lekarskie lub pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach, obuwie piłkarskie, ochraniacze oraz kanapki i napój niegazowany.

W zawodach zgodnie z terminarzem wezmą udział zespoły z grupy 4 : UKS Olimpia Bobolice, Rasel Dygowo, KKPN Bałtyk Koszalin IV, SKS Wybrzeże Biesiekierz.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.