Konkursy: impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza otwarta

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „ Odśwież wspomnienia „

2020-05-11 - 2020-06-15
Polska, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Polska

Bobolicki Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Bobolicach zaprasza do udziału w konkursie pn. „ Odśwież wspomnienia„

Rodzinne fotografie niosą za sobą szczególną moc. Dzięki nim powracamy do przeszłości, do czasów dzieciństwa, najważniejszych wydarzeń rodzinnych, udanych wakacji i śmiesznych wpadek. Od jakiegoś czasu dużą popularnością cieszy się pewien trend. Użytkownicy Internetu robią zdjęcia, które do złudzenia przypominają te z odległego okresu. I wrzucają je w formie kolażu zdjęć .
Zdjęcia, które odtwarzają cenne chwile z przeszłości. Zebrane fotki są najlepszym dowodem na to, że czas płynie szybko, dlatego warto przeżyć życie jak najlepiej, blisko osób, które darzymy uczuciem.
Z okazji tego ,że większość czasu spędzamy w domu i gronie najbliższych zachęcamy do KONKURSU !

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bobolicach zaprasza na konkurs fotograficzny „Odśwież wspomnienia” .
Konkurs polega na odwzorowaniu starej fotografii z dzieciństwa i pokazaniu zmiany na przełomie lat .
Zdjęcie teraźniejsze powinno odzwierciedlać wszystkie walory zdjęcia sprzed lat . Znajdować się na nim te same osoby ustawione w podobny sposób .
Prace konkursowe należy wysyłać do dnia 15.06.2020 roku na adres e-mail : 60lat-mgok@o2.pl z dopiskiem w tytule KONKURS .
Dodatkowo prosimy o podanie swoich danych : imię , nazwisko, numer telefonu oraz oświadczeniem wyrażenia zgody na publikację.
*Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację zdjęć z moim wizerunkiem przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Bobolicach .
*Zgoda obejmuje: wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę, powielanie, archiwizację, publiczne udostępnianie, jak również tworzenie, przechowywanie i użytkowanie kopii zapasowych i publikację za pośrednictwem dowolnego medium, w tym w wersji elektronicznej w globalnej sieci WWW (Internet) oraz w formie drukowanej. Zgoda zostaje wyrażona bezterminowo, nieodpłatnie i bez ograniczeń podmiotowych i przedmiotowych.

Komisja wybierze jedną prace konkursową ,która zostanie nagrodzona Kartą Podarunkową EMPIK o wartości 100 zł .
Wyniki konkursu oraz galerię zdjęć nadesłanych przez Państwa podamy do dnia 20 czerwca 2020 roku .
Regulamin konkursu :
http://mgok.bobolice.pl/…/REGULAMIN-KONKURSU-OD%C5%9AWIE%C5…

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.