Festyny, pikniki: Integracyjne, Letnie, Rodzinne, Gminne, impreza darmowa, impreza otwarta, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa

Serdecznie zapraszamy na Piknik Rodzinny dla Kajtusia

22 sierpnia 2020 od: 11:00 do 15:00
ul. Szkolna 1, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
wstęp wolny
Bobolice boisko szkolne przy ul. Szkolnej 1 w Bobolicach

Radny Rady Powiatu Krzysztof Orlikowski, Radny Miejski Piotr Adamus, Gmina Bobolice wraz z sołectwami oraz MGOK w Bobolicach zaprasza na Piknik Rodzinny dla Kajtusia w Bobolicach, który odbędzie się przy ul. Szkolnej 1 w Bobolicach. W programie wiele atrakcji nie tylko dla dzieci: zamki dmuchańce, animatorzy zabaw, wata cukrowa, popcorn, grill, grochówka i wiele innych. Tego dnia podczas pikniku będzie również można oddać krew w mobilnym centrum krwiodawstwa.
Zapraszamy również do stoiska Powiatu Koszalińskiego, w którym promowane będą badania kolonoskopii w ramach projektu ,, Wiem, badam się, zapobiegam..."
Pomaganie jest naprawdę proste - serdecznie zapraszamy nie tylko nie tylko Mieszkańców Gminy Bobolice do udziału w akcji charytatywnej, której celem będzie zbiórka środków finansowych , które zostaną przekazane na ratowanie życia małego Kajtka.
Wszelkie datki zebrane tego dnia zostaną przekazane bezpośrednie na konto Kajtusia.
Serdecznie zapraszamy już dziś

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.