Inne

Mammografia

14 września 2020 od: 09:00 do 17:00
Warszawska 12 a, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
Bobolice obok remizy strażackiej
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne Badania Mammograficzne dla Pań
Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka zaprasza mieszkanki miejscowości Bobolic na bezpłatne badania mammograficzne w ramach programu Profilaktyki Raka Piersi - Etap Podstawowy finansowany przez Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Badania zostaną przeprowadzone w Mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii. Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy.
Bezpłatnymi badaniami objęte będą Panie od 50 do 69 roku życia (rocznik 1951 - 1970). Badania odbędą się 14 września 2020 r. w mammobusie, który będzie stał przy remizie OSP w Bobolicach, ul. Warszawska 12 a w godz. od 9.00 - 17.00
Rejestracja telefoniczna: 58 767 34 44. Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.