Sport: Piłka nożna

IX Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza!

2020-09-08 - 2020-09-10
od: 18:00 do 19:00
Pocztowa 15, Bobolice, koszaliński, zachodniopomorskie
wstęp wolny
Orlik przy ul. Pocztowej
W dniach 8/9/10 września 2020r. w Bobolicach, odbędzie się IX Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza.
Impreza zainaugurowana zostanie we wtorek 8 września br. o godz.18.00 na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 turniejem Trampkarzy U14 i Młodzików U12.
Następnego dnia w środę 9 września od. godz. 16.30 wystąpią Żaki U8 i Orliki U10.
Natomiast w czwartek 10 września br., od godz. 10.00 w hali przy ul.Głowackiego 7, odbędzie się Turniej Gier i Zabaw dla Przedszkolaków.
Głównym celem głównym turnieju jest upamiętnienie zdobycia złotego medalu olimpijskiego w Monachium przez reprezentację Polski pod wodzą Kazimierza Górskiego (trzeciego dnia zawody zostaną rozegrane dokładnie w 48 rocznicę tego wydarzenia) oraz popularyzacja piłki nożnej, promowanie sportowej aktywności, zasad fair play i nowoczesnej infrastruktury sportowej.
Oprócz meczy piłkarskich, odbędą się konkursy sprawnościowe dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, pomysłowych atrybutów kibica, super oprawy, kulturalnego dopingu i quiz sportowy, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat piłki nożnej.
Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice i ZZ LZS w Szczecinie. Wsparcia udzieliła między innymi firma PCO Popcorn w Bobolicach.

Urząd Miejski w Bobolicach

Realizacja: IDcom.pl

godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "'www.bobolice.pl dostępna dla każdego' - dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i wykonanie nowej szaty graficznej strony internetowej Gminy Bobolice" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.